Loading...

Slayer Steam

Паровий потік Slayer - це наше рішення для великого кавового бізнесу, якому важливо мати кавомашини, здатні дійсно допомагати бариста готувати відмінні напої з молочною пінкою з великою швидкістю. Ми пропонуємо стильно оформлений Steam за доступною ціною, це Slayer для всіх.

  • SLAYER STEAM - 1

ЕВОЛЮЦІЯ МОЛОКА

Паровий потік Slayer - наша відповідь на незадані, але тим не менш важливі питання щодо спінювання молока. З використанням нашої ексклюзивної технології підготування пара бариста має можливість контролювати температуру пара і тиск, що в кінцевому рахунку дозволяє покращити смак молочних напоїв.

  • SLAYER STEAM - 1
  • SLAYER STEAM - 2

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Vaporizer™ - це компактний супернагрівач, який підвищує температуру пара і створює сухий невидимий пар. Одночасно підвищуючи температуру і зменшуючи розрідження, Slayer Steam сприяє всебічному розвитку смаку у всіх сортах молока. Навіть з низьким вмістом жиру молочні та альтернативні молочні продукти демонструють надзвичайний блиск та солодкість при спінюванні з Vaporizer™.

  • SLAYER STEAM - 1
Project Example

АБСОЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Кожен паровий привод Accu-Flow™ має по два положення, кожне з яких має окреме програмування установок для температури і тиску. Тепер ви маєте можливість персоналізувати положення приводу для приготування конкретного напою. Резервування однієї установки для обмеженого тиску робить ще більш легким приготування невеликих обсягів молока для маккіато і кортадо.

Project Example

МАЙСТЕРНІСТЬ В КУБІ

Steam призначений для приготування чудових молочних напоїв і є нашою першою машиною з автоматичним дозуванням. Об'єм порції, температура і тиск пара швидко налаштовуються в цифровий панелі Barista Dashboard™. Приводи керування мають можливість програмування до двох об'ємних доз в поєднанні з таймерами приготування. Крапельний лоток з регульованою висотою забезпечує на 50% більше робочого простору, ніж більшість еспресо-машин. Кожен інтерактивний елемент оптимізований для підвищення ефективності.

Ці функції, в поєднанні з багатьма міркуваннями щодо робочого процесу, ергономіки та довговічності, роблять Slayer Steam найбільш ефективною еспресо-машиною на ринку для підприємств, які покладаються на молочні напої в якості основного джерела доходу.