Loading...

Slayer Espresso

У 2007 році Slayer приступила до розробки найкращої еспресо-машини, незалежно від її вартості. Після двох років розробки ми потрясли індустрію революційним методом екстракції еспресо. Сьогодні наш флагманський продукт готує еспресо за безпрецедентними технологіями і створює каву з неперевершеним смаком.

ЗРОБИ КРАЩИЙ ЕСПРЕСО

Slayer Eспресо - це шлях для профілювання смаку. Запатентоване управління потоком дає вам можливість керувати ароматом і смаком еспресо. В руках професійних бариста ця кавомашина стає життєво важливим інструментом для пошуку кращого в будь-який каві.

  • SLAYER ESPRESSO - 3 group
  • SLAYER ESPRESSO - 2 group
  • SLAYER ESPRESSO - 1 group
Project Example

ПРЕДСТАВЛЯЄМО НОВУ ЕКСТРАКЦІЮ

Екстракція розпочинається при попередньому заварюванні, повільній стадії «зволоження» з дуже обмеженою кількістю води. Після того, як кава повністю насичується водой, кавомашина збільшує потік і тиск до встановлених параметрів. Ці дві позиції спеціально використовуються в різних профайлах для створення профілю, який допомагає досягти бажаного балансу смаку. Ця створена вручну техніка створює реально космічний баланс смаку і аромату. Це не просто трюк техніки. Це істина в каві!

Project Example

ЕЛЕГАНТНІСТЬ В ДІЇ

Деяке обладнання призначене для того, щоб залишатися непоміченим або залишатися прихованим, але ця машина для еспресо є справжньою сценою. Slayer запрошує бариста взяти участь в театрі кави для своїх клієнтів. Кавомашини, створені вручну, та їх можливості об'єднують людину і машину, для того, щоб створити незабутні враження з обох сторін бару.

Project Example

ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Ця машина створена для процвітання в руках кращих бариста світу. Нескінченний пар, фантастична температурна стабільність і революційний контроль екстракції дозволяють нам пишатися тим, що саме ми виробляємо Slayer Espresso.